| anonim_4396 a întrebat:

Pe fratele meu il doare burta, si il doare capul, mai exact la ceafa.azi dimineata a vomat. ce credeti ca poate avea? va implor, raspuns repede! fundita daca va ajuta cu ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Malina_2552 a răspuns:

Poate are probleme cu stomacusad. saracu' de el. sa ii dai medicamente de burta si de voma sa nu mai vomite ci sa digere si sa doarma cateva ore dupa aia... si sper sa ii treaca! funda te rog?batting eyelashes. bye:* sper sa te ajute...

| Dianné a răspuns:

Eu te sfatui sa cauti repede un doctor.Sa mearga un adult cu el la spital, la un doctor, sunati doctoru` de familie si intrebati`l. spuneti`i simptomele. Sper sa se faca bine!sad

Pupici:*