| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei de detin asa ceva. Vi se intampla sa aveti dureri de cap (nu exagerate, usoare) de fiecare data cand folositi un radiator cu Quartz? Tocmai am cumparat unul si nu inteleg de ce mi se intampla doar dupa ce il pornesc. Ma trec fiori prin cap, nu stiu cum sa explic. Pe deasupra mai emana si un fel de miros electric.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Justme32 a răspuns:

Probabil nu l-au curățat bine dar de regulă radiatoarele sunt puternice și sursă de infecții

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns (pentru Justme32):

Cum adica sursa de infectii?

| Justme32 a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Adică la fel ca ventilatoare se depune praf și bacterii

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns (pentru Justme32):

Ooooh