| Soso_3281 a întrebat:

Pentru dl. dr. Bogdan Doroftei
Tatal meu a facut zilele astea biopsia la Victor Babes, rezultatul fiind tumora rinofaringe carcinom scuamos, va rog sa-mi spuneti si mie cat e de grav si daca se mai poate face ceva.
Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Da bine imi dai funda? te rogggggg

| Biencush a răspuns:

Suna grav...medicul lui nu v-a explicat despre ce e vorba? Sa mergeti sa discutati in particular, fara bolnav, sa fiti pregatiti de ce e mai rau

| Soso_3281 explică:

Este cancer dar nu stiu in ce stadiu