| ------ a întrebat:

Pentru fete, ce metode folositi pentru epilarea in "alte" zone ale corpului?
Multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Prefer lama de ras, in felul acesta nu simt nici un fel de durere si nici nu mi se irita pielea.

| traficanta a răspuns:

Big-ul sau crema.

| IrinaAndreea a răspuns:

Lama de ras. Cel mai mult imi plac cele mici si colorate din Carrefour. Nu au o marca anume, dar se vand cate 3 in pachet si costa vreo 13 ron parca, dar macar sunt bune si nu prea ma irit. big grin

| Haydee a răspuns:

devil Lama
big grin Crema epilatoare...

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Aparat de ras :) http://www.noifetele.ro/beauty/gv.php, dar se poate si cu ceara

| benunix a răspuns:

Ceara...

| AdeEalx a răspuns:

Cosmetica, ceara, cel mai eficientwinking
succesc si la alte raspunsuribig grin

| Seby91 a răspuns:

Banda scotch happy