| Foartesecret a întrebat:

Pentru tinctura de marar se poate folosi si spirtul ca alcoo? Fundita:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este INDICAT să foloseşti alcool dublu rafinat de 96 grade din comerţ!

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Spirtul nu se bea, e otravitor.

| Azµre a răspuns:

Da se poate face și cu alcool medicinal.

| MrLocked a răspuns:

Da se poate folosi si spirtul... funda?