| OanaG a întrebat:

Pisicutei mele ii curge urechea dreapta, oare ce are, o fi tras-o curentul? raised eyebrows

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Am incercat sa iti raspund la intrebare de vreo 2-3 ori, dar imi merge prost netul, nu stiu daca s-au inregistrat raspunsurile, dar in fine. o zic din nou: are ori raie, ori otita. Oricum ar fi, du-o la veterinar urgent. Pisica mea era sa ramana fara auz.

Răspuns utilizator avertizat
| IgnoreMe a răspuns:

Ce chestie si curentul asta, se apuca sa traga pisicile in urechi... laughing
Probabil are otita, daca e asa, cel mai bine mergi la un veterinar cu ea, desi pisica nu-ti poate spune, cu siguranta are niste dureri imense.winking