| anonim_4396 a întrebat:

Poimaine vroiam sa merg la piscina si ieri mi-a venit ciclu. Oare sunt sanse sa mi se termine pana atunci? Inotatoarele de performanta ce fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Inotatoarele de performanta, fac baieti laughing

| Er1 a răspuns:

Poți apela la O.B.-uri, la cele mai subțiri.

| Mirrre a răspuns:

Depinde cate zile iti tine.mie 5. dar poti sa folosesti O.B-uri..pentru k si eu am folosit de cateva ori cand am mers la piscina si nu m-am patat..deci ti le recomand cu incredere happy

| KodrutZ a răspuns:

Folosesc Tampax, ca Always cu aripioare le strica profilul hidrodinamic.

| hanzelik a răspuns:

O.B sau ia un paharel de tarie si gatalaughing