| Kitty a întrebat:

Popcornul ingrasa? Stie careva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Nu cred eu mananc foarte mult popcorn cu sare si nu ma ingras, chiar vreau sa ma ingras putin.Eu nu cred nu am auzit asa ceva stai linistit, chiar daca ingrasa nu te ingrasa cu ff mult nici nu duce la obezitate cum zice Mariaa =). Sper ca ti-am fost de folos.Iti doresc Un An Nou Fericit happy

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Popcornul este extrem de sanatos, daca este facut fara sare si ulei.

| saidlaura a răspuns:

Ingrasa ca e facut in ulei si este gras atucni deci INGRASA

| Necunoscutu_9289 a răspuns:

Raspunsul e categoric : Da. dar nu asa mult ca alte produse gen ciocolata, alune, bere etc

| Sallatiny a răspuns:

Da, are niste substante care pot duce la obezitate