| afrodita3333 a întrebat:

Pot face ora de sport daca am bronsita spastica, sau trebuie sa-mi iau scutire?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Teoretic ai nevoie de scutire, dar cu noile reglementari nimic nu mai este cum a fost.Du-te la medicul de familie si intreaba.Dar parerea mea este ca ar trebui sa ai scutire pentru conditia ta.