| anonim_4396 a întrebat:

Pot învăța nutriție din cartile de nutriție de pe Bookzone? Gen Dieta pentru corp și minte "de Dr.Saira Hameed, Oameni ultraprocesati de Dr.Chris Van Tulleken,Adio,zahăr de Molly Carmel și Zaharul mai nociv decât cocaina de Daniele Gerkens?
Pot să mă pun la punct cu alimentația sănătoasă, nutriția și lifestyle-ul cu ajutorul acestor cărți și să reușesc să slăbesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Poti daca aplici ce scrie si nu ramai doar cu cititul.