| titavioricalaura a întrebat:

Pot ramane gravida daca nu am ciklu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nuuu
Sper ca nu ai 10 ani si esti curioasa...
O seara bunahappy

greece12
| greece12 a răspuns:

Poti.
Cea mai mica mama din lume a nascut la doar 5 ani.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Lina_Medina

| neutrino a răspuns:

Mai greu daca ai peste 50 de ani.

| aXy99 a răspuns:

Daca nu ti-a venit inca (niciodata), nu.

| halogen001 a răspuns:

Poti ramane gravida, daca faci sex neprotejat cu prezervativ si daca in acea perioada urmeaza sa iti vina primul ciclu.

| Danysan a răspuns:

Da se poate sa ramai si nu are lagatura cu cilcu. Totu tine de cat e sti de fertila si cand are loc actul sexual.

Răspuns utilizator avertizat