| babyyyyyyy a întrebat:

Pot sa imi fac pierging in buric daca am fost operata de hernie ombilicala de vreo 12 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CoPcHiLaTooMiCa a răspuns:

Mai bine nu!

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Draga mea, chiar daca nu aveai operatia, ideal ar fi sa nu-ti agresezi organismul. Acum, la varsta aceasta, crezi ca este ceva cool, dar mai tarziu ai sa-ti dai seama ca nu te ajuta cu nimic bun...ci dimpotriva. Cine te place, te place si fara el! Gandeste-te la trupul tau si nu la ce fac altele sau ce zic altele. Sunt sigura ca barbatii nu sunt fascinati de asa ceva. Pur si simplu este un moft al acestei generatii de fete.