Întrebare recomandată | AvalohAlyn a întrebat:

Pot slăbi cu oțet de mere luat lichid sau sunt mai bune capsulele de concentrat/pudra de oțet de mere? Pur și simplu am văzut că multă lume zice că le-a mai redus posta de mâncare și apetitul excesiv și vreau să încerc și eu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ishq a răspuns:

Bună! eu beau în fiecare dimineață jumătate de pahar cu apă și oțet de mere. Pot să spun ca numai am poftă de mâncare și mănânc foarte puțin după 3, 4 zile. Și atunci când mănânc, sincer numai simt niciun gust nicio plăcere. Nu știu cum îți funcționează organismul, mai bine consultă un medic… eu am avut 87 de kg și acum am 83.
Asta în 2 saptamani in care am încercat sa trișez dar nu am putut.