| anonim_4396 a întrebat:

Poti pati ceva daca porti mai mereu chiloti stramti? (ca barbat ma refer)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| curaj a răspuns:

Studiile au arătat că acest lucru poate duce la infertilitate masculină, mai ales dacă sunt purtaţi vara. Încearcă şi ceva mai larg sau deloc.

7 răspunsuri:
| wizard_cristi a răspuns:

In afara faptului ca te pot deranja exista riscuri de la scaderea calitatii spermei pana la probleme de potenta. In acelasi timp nu este recomandabil sa poti lenjerie intima noaptea asa ca, un pantalon larg este o solutie buna.

| Fotograf_Mihai_Filip_Stancescu_1980 a răspuns (pentru wizard_cristi):

Minciuna. Cea mai mare tampenie dezimformare scrii tu acolo. Se recomanda sa fie cat mai stramt ca nu scade nici o calitate ca sa stii si tu. Lasa spalatul pe creiere facut aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tise scurteaza putulica

| Fotograf_Mihai_Filip_Stancescu_1980 a răspuns:

Nu e cea mai mare prostie. Normal ca nu. Unii poarta super stramti si e mult mai comod asa.

| Fotograf_Mihai_Filip_Stancescu_1980 a răspuns:

Nu ai ce sa patesti. Nu asculta pe unii prosti care zic sa nu porti stramti. Se recomanda sa porti stramt

| StanescuMihai a răspuns:

Nu. Port cei mai stramti chiloti si sunt viril ca un taur comunal