| anonim_4396 a întrebat:

Poti ramane fara voce, in sensul in care nu poti vorbi deloc, ceva timp, chiar luni, ani? Cum te vindeci, si de ce ramai fara glas? Se rezolva cu operatii?
*Nu am patit, dar vreau sa stiuhappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Plague a răspuns:

Eu am ramas fara voce vreo saptamana la un moment dat, dar chiar nu imi amintesc cum am reusit. Stiu doar ca profii nu ma mai puneau sa raspund la intrebari ca eram prea handicapat sa raspund, nu mai aveam deloc voce. Ca sa scot o soapta trebuia sa urlu cat de tare puteam, si ma durea gatul prea rau happy