| User252426 a întrebat:

Poți vomita și în interior?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Poti vomita si sa nu scoti afara continutul ceea ce e destul de grav pentru ca poate intra in plamani si sa te sufoci. Daca iti vine sa vomiti, pur si simplu vomita, da afara tot. Daca nu iti vine sa vomiti inseamna ca nu o sa vomiti si nu ar trebui sa iti mai faci scenarii din astea

| LisaJulie a răspuns:

Tu chiar vorbești serios? Cum sa vomiți in interior