| Xtzf5542 a întrebat:

Probleme cu trezitul de dimineata!
Salut, nu stiu sigur daca am ales categoria potrivita, dar va rog, ajutati-ma, nu ma pot trezi dimineata, desi dorm ore suficiente. azi am intarziat la munca, iar cheile sunt la mine, nu stiu ce au facut restul muncitorilor :/. si asta e o problema mare :/.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LaughingKarima a răspuns:

Salut!
Si eu am avut probleme cu trezitul de dimineata.
La mine a functionat cu mai multe alarme, una dupa alta timp de 15 minute. La fiecare minut suna alarma, bieninteles, dupa ce te trezesti cum trebuie de la alarme, le dezactivezi pe celelalte si le activezi doar inainte de culcare. Sper sa te ajute si pe tine.
Succes cu trezit de dimineata.