| Rumi a întrebat:

Purtarea bustierei in timpul cresterii sanilor le poate afecta "marimea"?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu este nici o probelam chiar este recomandat. Este mult mai bine sa porti bustiera decat sutin deoarece nu sunt asa de dure si ofera un aspect mult mai natural.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu. Sutienul sau bustiera nu influenteaza deloc nici marimea sanilor nici fermitatea lor

| ARF a răspuns:

Nu cred, dar stiu ca daca porti bustiera si sutiene de la o varsta frageda, o sa ai sanii lasati cand o sa fi mare puppy dog eyes

| SwettieNicki a răspuns:

Nu...delochappy

| SaraIsVeryBeautiful a răspuns:

Niciodata,nu.