| Fetitsa123 a întrebat:

Raspunsuri rapide daca mananc si apoi dorm pot pati ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu patesti nimic, stai linistita happy

| andreea_2617 a răspuns:

Nu patesti nimic asa faceam eu noaptea mancam si apoi ma culcam si nu am nimic

| Azµre a răspuns:

E normal să dormi după ce mănânci de aceea după masă pe toți ne i-a somnul. E demonstrat cum stomacul depune un efort imens pentru a digera mâncarea de aceea și starea de oboseală, fiind echivalentul a 6 ore de muncă.

| DLeonard a răspuns:

Ce Dumnezeu ai putea sa patesti, sa mori in somn? Nu, nu patesti nimic.

| MadaMadalici a răspuns:

Te poti ingrasa si unii eu cosmaruri

| phineass a răspuns:

Eventual te poti doar ingrasa. pentru simplul fapt ca mancarea are nevoie de minim 3 ore si jumatate pentru a parcurge sistemul digestiv iar daca organismul este in repaus glucidele nu mai pot fi arse pentru a da energie corpului, iar datorita acestui fapt ele se adauga stratului adipos deja existent. Altceva nu cred ca poti pati in afara de un somn nelinistit.hee hee

| 342 a răspuns:

Faci cancer la stomac.