| tuGatita a întrebat:

Recomandati-mi ceva pentru bataturi happy am la ambele degete mici de la picioare, le-am facut de la papuci probabil..si nu pot purta acum decat sandale ca ma dorcrying nu conteaza daca sunt metode naturiste sau produse din farmacie. pe net am gasit tot felul de remedii dar eu stiu care e bun si care nu?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mandy693 a răspuns:

Pui un plic de bicarbonat in lighean cu apa fierbinte inmoi picioarele aproximativ 30 minute apoi te dai cu crema de galbenele de la farmacie nu de la chiosc big grin

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună ti au trecut durerile?