Întrebare recomandată | Ando1dul a întrebat:

Respiratia urat mirositoare se poate datora si pastilelor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Depinde ce pastile happy

| Camelisa a răspuns:

Mirosul neplacut vine intodeuna din stomac, poate fi o boala sau ceva care are legatura cu stomacul, se poate si de la pastile, dar nu tot timpul.

| DurexBun a răspuns:

Da...Si probleme de stomac, dinti si carii

| BloomyxD a răspuns:

Depinde de ce pastile. Unoeori mirosul vine de la stomac.

| Adyizdroid a răspuns:

Da poate provenii de la pastile ( depinde ce pasile ei ).Nu ai ce face un moment trebuie sa astepti cam o saptamana sa se duca mirosul ...BAFTA funda?big grin

| DoctorStieTot a răspuns:

Da. Se poate datora, dar acest lucru ar trebui sa apara in prospect.
Daca nu apare inseamna ca nu e de la acele pastile.

| robert980 a răspuns:

Gresit! nu e din cauza pastilelorwinkingpoate fi de la stomac, dinti cariati...

| DelilahS a răspuns:

Da