| anamaria67880 a întrebat:

Revin aici cu o problemă, am de o sapt aproximativ dureri de ovare, greață, dureri de burtă, menstruatia mi s-a terminat acum 4 zile, a fost normală, am făcut un test după 3 sapt de la contactul sexual, negativ. iau anticoncepționale yasmin de mult timp, o sarcină pare imposibilă, ce credeți ca poate fi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

La ginecolog, urgent!

| StudentLaMedicina a răspuns:

E posibil nici să nu aibă legătură cu ginecologia ce descrii tu aici. Ar trebui să vezi medicul tău de familie să îți dea nişte analize, să te palpeze. Dacă faci febră sau ai dureri nocturne poți merge la urgențe.

| Violleta2022 a răspuns:

Yazz si Yasmin sunt antionceptionale interzise in America, Canada si Australia de ani multu si nu inteleg de ce in Romania inca se prescriu femeilor, fiindca au dus la moartea catorva mii de femei.
Vezi sa nu fie din cauza acestor anticonceptionale...