| Alinutaaaalina a întrebat:

Sa-mi cumpar Zineryt? N-am foarte foarte multe cosuri, dar ma deranjeaza, ma jeneaza. E bun? Dupa ce intrerupi, nu-ti reapar? cine a folosit? Fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabiii a răspuns:

Eu am folosit! Si este destul de bun! Il folosesti timp de o luna iti trec cosurile(mie nu mi-au trecut toate deoarece am si un ten gras si multe cosuri) iar 3 luni nu mai ai treaba cu ele (asa a fost in cazul meu iar apoi au reaparutacum depinde si de la om l om!)

3 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Buna!
Daca ai cosuri, ar fi bine sa-ti iei pentru ca te ajuta mult.
Desigur, ca o sa iti reapara cosurile pentru ca esti in perioada pubertatii. Oricum de asta exista diferite creme. happy
Bye, bye!

| isis5001 a răspuns:

Eu am folosit. E f bun, mi l-a recomandat de la dermatologie. Scrie pe prospect cat timp se foloseste pentru rezulatate optime. E chiar f bun. Este singurul care are antibiotic in el. Si se poate aplica si in prealabil cu machiajul. Te sfatuiesc sa il incerci.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna,folosesc zynerit de vreo 4-5 luni, pana acum am luat 3, 1 pe luna adica.happy
Sincera sa fiu,mie imi trec cosurile,si in perioada aia, cand trebuie sa iti vina, o sa iti apara cateva, si atunci trebuie sa folosesti iar.