| Zoya333 a întrebat:

Am o problema de fro 2 saptamana. sad am secretii vaginale anormale. cu miros de "otet" straight face si sunt albe-gri...si foarte dense! ce poate fi? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Daca deja este de 2 saptamani, inseamna ca esti nebuna, ia drumu ginecologului si explica-i ce si cum sa iti prescrie ceva pentru problema ta...nu pleca de la intrebarea "ce poate fi" pentru ca nu ai sa faci nimic...ginecologul iti poate spune exact ce ai, si iti da tratamentul adecvatwinking

| JustMe a răspuns:

Probabil o infectie, trebuie sa mergi la ginecolog.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E cel mai probabil o candidoza. Trebuie sa te vada ginecologul cat mai repede (luni de preferat), fiindca aceste infectii se vindeca cu atat ma repede cu cat sunt tratate corect cat mai mai apoape de debut.