| Skyline9 a întrebat:

Sal am si eu o întrebare, cat costa o operatie de rinoplastie la un spital de stat gen fundeni, panduri sau universitar. Si la ce sectie trebuie sa te duci ca sa vorbesti pentru o operatie de nas.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Storm1X a răspuns:

Cred ca cel mai usor este sa cauti un numar de contact de la spital si ii intrebi pe ei direct, nu stiu cati din membrii comunitatii TPU au facut o astfel de operatie laughing

| Vlad_Dan_1974 a răspuns:

Deci daca pana la varsta asta nu stii nici carei sectii trebuie sa te adresezi pentru o rinoplastie, poate nu e momentul inca sa te operezi...