| 123456 a întrebat:

Sal fetelor care stiti cum asi putea sa-mi creasca si mie sanii mai mari ii am foarte mici am 16 ani si imi cresc greu de tot sad ce asi putea face pentru rasp folsitoare dau fundita :d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ruxiii a răspuns:

Mrarul - Frunzele de marar au in compozitie mici cantitati de estrogen - hormonul feminin care ajuta la cresterea naturala a sânilor, catifeleaza pielea si incetineste procesele de imbatrânire.

3 răspunsuri:
| AndreeaaaaX a răspuns:

Pune`ti silicoane!big grin

| Poinsettia a răspuns:

Nu ai mare lucru ce face. Daca asa ai fost programata genetic...

| Zenithf a răspuns:

Eu zic sa faci inot, poate sa te ajute si asta. Si mararul ajuta, dar fi atenta, vezi cum stai cu estrogenul ca prea mult nu-i sanatos, se poate ca in loc sa iti creasca mai mari sa faci niste noduli.