| Eduard11 a întrebat:

Sal ma doare in partea dreapta a abdomenului si mi s-a umflat eu cred ca este ficatul va rog spuneti-mi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Poate e si apendicita acolo.fa un control ca o fi apendicita sau ficatu cum zici tu trebuie sa te duci la doctor daca durerea persista.

Răspuns utilizator avertizat
| Any_6060 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la medic. El iti poate spune cu exactitate ce ai. Pentru a depista problema este nevoie de o consultatie medicala. Degeaba primesti raspunsuri aici, pot fi total gresite.

| shakira_5160 a răspuns:

S-ar putea sa fie apendicul care sta la locul lui dar durerea te face sa o simnti de parca te-ar durea altceva mi s-a intamplat