| CookieMonster_2676 a întrebat:

Am si eu o problema,azi de dimineata m-am lovit foarte tare la cap,am cateva rani si un cucui destul de mare, ce pot sa fac ca sa se mai micsoreze? In cat timp trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sa treaca de la sine, poti sa pui si comprese cu apa rece

| FLuturas1albastru4 a răspuns:

O sa treaca crede-ma in doar cateva zile dar pentru al acoperi fiindca dupa vei observa si cateva vanatai fa-ti breton

| marilena1309 a răspuns (pentru FLuturas1albastru4):

Nu e o idee buna sa isi faca breton doar pentru o vanataie.o sa se chinuie cu bretonul.

| marilena1309 a răspuns:

Pune gheata...in 30-35 min 1 ora cam asa dar trebuie sa ti gheata pe cucui timp de 30 de min cam asa. Sper sa-ti treaca.