| FunkyLicious a întrebat:

Sal TPU:]
As vrea sa cumpar si eu Zineryt pentru conshuri, dar, problema este ca nu locuiesc in romania.
Stiti cumva, se poate comanda online si sa o pot primi in tara in care locuiesc eu, sau nu e posibilil sa mi. o trimita in afara romaniei?
Astept rasp :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Marius_4840 a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa storci nici un cos, sa nu iti ramana semne. Ar fi bine sa nu atigi fata cu mainile pentru ca vei antrena bacteriile pe fata ta.
cel mai bine este sa te duci la un medic specialist, sa faci un test(sa-ti i-a din cos ) sa vezi de ce ti-au aparut si ce bacterie este antrenata. Nu e bine sa aplici orice crema de la farmacie sau ce iti recomanda unul si altul, cel mai bine este sa faci testul; toate produsele pe care le iei tu iti vor agresa pielea. Cei de la dermatologie te vor ajuta sa vezi ce antibiotice sa iei, dupa ce vor face analizele, asa ca mai bine lasa zineryt, acum. faci ce vrei
Bafta! :*