| dragutz600 a întrebat:

De ceva vreme...cred ca sunt vreo 3 luni am observat ca atunci cand fac baie imi amorteste pieptul, inclusiv acolo in zona inimii, dar si restul pieptului. Control la inima am facut si nu am nimic pluus numeroase analize de sange. Sunt baiat si am 18 ani si nu fumez, nu consum alcool.Totusi, cand ies cu prietenii stau in fumul lor de tigara. Sa fie de la asta? Sau altceva ce? E de ingrijorat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicat ar fi sa te vada un specialist in cardiologie.
POATE FI DE LA FUMUL DE TIGARA/POATE FI O ANEMIE...dar raspuns c oncret vei afla in urma unui control avizat.
Nu ezita si vorbeste cu mama ta si va sti cu siguranta ce are de facut, nu te juca cu sanatatea ta si nu amana vizita la medic!
O zi buna sa aihappy