| GeorgeMitran a întrebat:

De ceva vreme ma simt in permanenta somnoros si obosit si nu am chef de nimic.De dormit dorm vreo 9-10 ore. O fi de la asta? Ca dorm prea mult? Si dimineata beau si o ceasca de cafea.Ce as putea sa fac sa nu mai ma simt asa si sa am chef de viata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Dar calitatea somnului cum e? Dormi "neintors" 9 ore sau te tot trezesti din ora in ora? Pentru ca si asta ar putea fi o problema.
Mergi si fa-ti niste analize, sa vezi cum stai, renunta la cafea pentru o perioada si ai grija la alimentatie, incearca sa mananci natural si renunta la prostii, excitanti ai sistemului nervos de genul cafea, ciocolata energizante... (daca consumi)

Răspuns utilizator avertizat