| Irinadarian a întrebat:

Salata de dovlecei ingrasa? Am facut-o cu maioneza din 5 oua fierte si unul crud, ulei, sare. Ce-i drept a iesit putin pentru cantitatea de dovlecei fierti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cam multe oua

| Felys a răspuns:

Nu trebuia sa adaugi maioneza, manaca dovlecelul cu usturoi daca nu vrei sa te ingrasi nu cu maioneza

| GouDidodino a răspuns:

Dovlecelul nu îngrașă, dar cu maioneza spargi norma

| Hehdhdjeheh a răspuns:

Da dacă mănânci mult. Deci mai bine mănânci alt ceva sau mănânci puțin și faci sport.

| M4A1Carbine a răspuns:

Dovleacul are foarte putine calorii, cam 26/100g. Cert e ca, maioneza ingrasa foarte mult.