| PrintsessKa a întrebat:

Sall all! am o intrebare urgenta! astazi seara am un rendez-vous si pe frunte mi-a aparut niste cosuri. le-am scurs si au ramas sa fie rosii cum sa scap de roseata niste recomandari rapide si simple va rog mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| iStarry a răspuns:

Zyneritwinking

| albastrualb77 a răspuns:

Fond de ten.

| missReckless a răspuns:

Dă cu zeamă de lămâie sau cu o cremă de gălbenele pe urmele de la coşuri până pleci, iar diseară dă-ţi cu un corector ca să le acoperi.
Succes!

| Patriciia a răspuns:

E foarte simplu...trece cu putin spirt imbibat in vata peste pata rosie si freacate bine pana nu se mai vede rosu ...ai sa vezi o sati treaca