| xIonutzu a întrebat:

Sall am 14 ani si luna vitoare fac 15 sunt baiat si cand apas cate o data in tata in stanga parca ma dore un pic se dezvolta pieptu sau ce si parca am o inpresie k imi simt tricou ud in stanga se dezvolta pieptu sau ce sau mise pare mie cu tricou ud dar cand apas pe tata ma doare un pic ma dezvolt? dau funda pls

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| kyGirL a răspuns:

Iti creste sanilaughing

| xIonutzu explică:

Bine ma

| Koala a răspuns:

Iti iese piatra adica se dezvoltahappy

| EuFrate a răspuns:

Da ma nu-ti fa griji. e ca te dezvolti. stai linistit