| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,care sunt cele mai importante grupe de muschi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel cardiac. Daca nu bate, dai limba-ntro parte.

| ReusxD a răspuns:

Pcioarele,bratele si abdomenul

| adrianbestboy98 explică (pentru ReusxD):

Da asa pot sa scriu si eu sa iau un 4, oricum nu mai am nevoie

| adrianbestboy98 explică:

Glume de tractorist

| Cairo a răspuns:

Picioare brate si abdomen

| adrianbestboy98 explică (pentru Cairo):

Cum se numesc, ca nevoie pentru biologie

| Cosmin86 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Aici nu se fac teme, copil mic, daca te raporteaza cineva o sa-ti stearga intrebarea

| adrianbestboy98 explică (pentru Cosmin86):

Asa si? care eproblema ta, nu iti convine nu intra pe intrebare si apropo copil mic e tactu ala care te-a facut