| regrets a întrebat:

Sall! Daca am ochi caprui ...as vrea sa imi i'au lentile ce culoare ar fi mai bine albastrii sau verzii? si inca cv detartraju albeste dinti? si cam cat ar costa o albire profesionala? funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ANONIM10000000000 a răspuns:

Pai in primul rand.eu consider ca ochii albastri sunt cei mai frumosi si mai rar intalniti...si nu sa nu incerci chestia cu detartrantul pentru ca am un vecin caruia i-au cazut dintii dupa a incercat chestia asta!hee hee...