| JeffHardy2011 a întrebat:

Sall!
Deci... acum o saptamana la antrenamentul de baschet am jucat meci. Un baiat din echipa mi-a dat o pasa , eu nu am putut sa o prind si mingea mi-a venit in fata... .Am ignorat si am jucat din nou.Dar de atunci , de fiecare data cand mananc in partea aia, AUUU, daca ating locul AUUU si ma enerveaza.
Pot sa fac ceva sa treaca mai repede.
Fundaa si multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DH01 a răspuns:

Pune-ti gheata, comprese, o pastilă.
Normal nu ar trebui sa te doara asa rau dar.cine stie cum te-a prins.Incearca sa nu stai pe partea in care esti lovit, sa stai la caldura mai mult

| Furnicutza a răspuns:

Compresa cu apa rece si niste antiinflamatoare.