| .sad a întrebat:

Sall
Deci mi'au aparut niste bubite rosi pe corp
o fi varicela?( dar am avut'o acum 2 aNI )
SAU
M'AM INTOXICAT?

mersi mult:X:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Du-te la medic...nu lasa asa...
eu era sa mor de la niste chestii din astea...
ai grija

| cosima11 a răspuns:

Poate fi o alergie, ca si eu patesc asa. dar mergi la medic sa nu se agraveze si atunci poti sta linistita