| ZuzuPlik a întrebat:

Sall. ma cam dor ochii si vad in ceata credeti ca am probleme cu vederea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Allezhappy
de ce crezi ca vei gasi aici o rezolvare? nu e mai bine sa te adresezi medicului de familie? nu esti curioasa sa aflii motivul durerii tale? poate citesti in exces, poate folosesti calculatorul mult prea des...sunt N motive.
O seara frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, foarte posibil. Consultă un oftalmolog!

| ComatoseWine a răspuns:

Esti probabil beata.Iti revii pana maine!

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

E si de la oboseala

| AndreeeexD a răspuns:

Da! Consulta un doctor sau ceva pana nu e tarziu. Poate iti pierzi si vederea. Nu evita si nu iti fie frica de doctor laughing

| Spanu_Catalina_1992 a răspuns:

Da eu sunt sigura 100% ca daca nu iti iei o pereche de ochelari o sa nu mai vezi daca ai probleme cu ochi sa iti iei sa nu bagiin seama copii rautaciosi.