| anonim_4396 a întrebat:

Sall... ma numesc Alin si. am o intrebare. dar raspundeti serios daca vreti. da nu. lasati...

La varsta de 17 ani... cam cat ar trebui sa fie marimea penisului la un baiat?

a mea e cam de 16 cm... acum nu stiu... cam cat ar trebui sa fie normal?
punctul G la cati cm in vagin e la femei?

expertiibatting eyelashes raspuns...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E absolut normal, stai linistit. Este in limite normale, usor peste medie. Punctul G este la 4-5 cm de intrarea in vagin, dat fiind ca intreaga lungime a vaginului este de 9-10 cm.

| aysun a răspuns:

Punctul G e la 20 cm in vagin. Imi pare rau da' nu-ti ajunge, e prea putin 16 centimetrii. Trebuie sa o ai de cal ca sa se simta bina, asta e soarta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Punctul G se gaseste la o distanta de o lungime de deget de la intrarea in vagin, in peretele superior, este striat si il simti la pipait, rotund-oval si putin proeminent.la cealalta sa iti raspunda baietii, dar as adauga un lucru, nu conteaza lungime, conteaza atunci cand este in faza erectila.degeaba e lunga, groasa si ce mai vrei tu sa fie, daca nu ai o erectie "satisfacatoare".