| Happyrainbow a întrebat:

Sall sunt bune absorbantele bella? si daca da ce culoare?(funda+vot).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Fff bune. alea pe mov cu galben parca sau ceva de genu is cele mai faine, si parfumate love struck plus ca nu te iriti de la ele ca si cu cele always.

6 răspunsuri:
| Nousername a răspuns:

Mai bune sunt cele Always.Am incercat.

| dori123 a răspuns:

Sunt ft. bune. foloseste dinacele de culoare albastra sau galben cu mov...

| Enescu_Alice_1993 a răspuns:

Bella Perfecta Rose cele roz happy

| Andreeutza_1416 a răspuns:

Sunt bune si bella eu folosesc pe albastru

| saispe a răspuns:

Da, sunt foarte bune. Sunt mai finute decat cele de la Always. Incearca-le pe cele verzi, au suprafata Drainette, care absoarbe foarte bine. Cele albastre au suprafata din bumbac, dar dureaza mai putin.

| Happyrainbow explică:

Pff n-am folosit categoria buna sorry