| Hundrea a întrebat:

Sall sunt mereu dimineata ragusit vreo 20 minute si dupa imi trece, s-ar putea sa mi se ingroase vocea? ps am 14 ani!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Staif a răspuns:

La 14 ani, te poti astepta la asta.

| Turbo223 a răspuns:

Nu neaparat.La unii se ingroasa la 12, altii la 13, altii la 14...altii la 15 sau mai mult...

| silviu2k1 a răspuns:

Nu ai cum sa iti dai seama daca ti se ingroasa vocea, deoarece ea se ingroasa treptat...Cel mai probabil ai o problema medicale.Insanatosire grabnica!