| Noone09 a întrebat:

acum o ora sau doua m-am trezit si m-am dus sa beau apa in timp ce beam apa am vazut ca imi incepe să-mi curga sange din nas de ce am patit asta? am 17 ani apropo am mai patit asta acum un an dar atunci nici nu mi-am dat seama abia dimineata cand am vazut perna cu o pata de sange pe ea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sangele pe nas iti da atunci cand presiunea sangelui catre creier este prea mare. Crede-ma, mai bine sa iti curga din nas decat sa ajunga la creier. Se mai intampla cand esti agitat, suparat. Sau din cauza tensiunii. Oricum, daca este prea frecvent trebuie mers la medic. Daca se intampla rar, este ceva normal. Zic ca si mie mi-a bufnit sangele pe nas in miezul zilei. Eram pe strada.

| Noone09 explică (pentru anonim_4396):

Inainte de aseara am mai patit asta acum 2 ani multumesc

1 răspuns: