| xIonutzu a întrebat:

am 15 ani cate o data ma simt asa posomorat, trist parca nu imi simt asa corpu capu parca nici nu il simt cate o data de cam 1 saptamana jumate in inteama mai sus de tata cred ca se dezvolta aia parca mai ametesc cate o data... deci parca nu imi mai simt corpu cate o data a mai patit cineva? cand sunt in preajma prietenilor parca nu ma mai simt delok asa pls dau funda :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Invata sa scrii corect mai intai, si apoi iti vom raspunde, nu putem sa-ti raspundem daca nu intelegem ce scrii tu acolo.

| hominid dreak a răspuns:

Mai draq, din intrebarea ta reiese ca esti un pic confuz. Ai 15 ani, intri in perioada adolescentei, deci ai trecut de unele manifestari ale pubertatii, cu atat mai mult cu cat spui ca acest lucru ti se intampla cam de o saptamana. Nu inteleg ce vrei sa spui cu "in inteama mai sus de tata." Care e problema, tata se poarta autoritar cu tine si ti-e teama de el? Dar apoi spui ca "se dezvolta aia." Ce e aia? Deci cu prietenii te simti bine, iar cu tata ti-e teama? Hai ca nu inteleg nimic. Mai bine cere un sfat cuiva competent.

| MeConstantine a răspuns:

Cev te-a deceptionat, daca da atunci cauta sa combati acest lucru, daca este moleseala din neant atunci poate sa fie si un motiv fizic ( lipsa de vitamine, etc, etc ). Acuma nu stiu ce sa zic,
Uneori cand iti pierzi noptile, cand esti obsit corpul incepe sa se resimta si astfel se manifesta si in comportamentul tau. Recomandarea mea este sa cauti cauza.

Răspuns utilizator avertizat