| xIonutzu a întrebat:

am o problema spuneti-mi repede ce sa fac sunt speriat azi m-am lovit la scoala am dat cu capul de soba si mai iesit cucui si ma doar rau cand pun mana pe el si cand apas pe el se aude asa prrrr prrr de ce plzz sunt speriat tare va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai un cucui si paraie sangele care s-a acumulat sub piele, adica in afara capului. Nu e nimic ingrijorator, pune-ti o compresa rece

| kynet a răspuns:

O rezolvare ar fi sa numai pui mana pe el si sa numai apesi pe el... apropo cum se aude cand apesi pe el? rolling on the floor))

| klopootzel a răspuns:

Hei nu-ti face griji, cred ca e totul bine
pune gheata, sau sunt geluri speciale.