| xIonutzu a întrebat:

cand apas pe tata stanga ma dore dar nu stiu dc am 15 ani imi va trece de la sine sau dc ma doare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Este logic daca apesi.o sa te doare, numai apasa si ai sa vezi ca nu te mai doare si daca te doare dati cu putin BENGAY

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Sanii tai sunt inca in crestere, si sunt sensibili la atingere. Si cine te pune sa apesi pe ei? Logic ca daca apesi te doare. Deci, lasa-i in pace si n-o sa te mai doara. Daca vrei, du-te la medic.

| 37celsius a răspuns:

Probabil iti cresc sanii. Se intampla sa te doara cate unul odata.
O alta optiune ar fi sa ai lipsa de calciu, dar atunci ar trebui sa te doara si cand nu apesi.
Cred ca doar creste

| frumusica26 a răspuns:

Creca e grav. Du-te la medic. E posibil sa ai mana fracturata de la o lovitura. Du-te la medic ca nu o sa mai rezisti durerii. Funda?

| Heartless562 a răspuns:

Asa aveam si eu; se formase un fel de nod sub sfarc, si ma durea daca il apasam.
E ceva normal pentru varsta asta, mie mi-a disparut pe la 17-18 ani.

| xIonutzu explică:

Aha mersi si app sunt baiat nu fata

| AnneAna a răspuns:

Pai daca apesi si sunt in crestere logic ca doare... si daca te lovesti din greseala de ceva o sa te doara de ai sa faci pe tine. deci cum am zis daca is in crestere e normal.