| xIonutzu a întrebat:

cate o data parca nici nu imi simt capu pe umeri dc? si ma simt asa nu stiu cum naspa o fi de la caldura asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JASMYNA88 a răspuns:

Sigur! asa ma simt si eu acum. fa un dus mai rece si bea un ice tea sau ceva de genul...hidratarea si racoarea e raspunsul. acum la 40 de grade iti poti imagina ce senzatii tari avem cu totii laughing

| Marcu_Deian_1995 a răspuns:

Probabil ca este de la caldura.Incearca sa bei cat mai multe lichide si sa mananci ceva usor in zilele astea de canicula.Si fereste-te de soare mai ales de la 1 pana la 5. Mi-a facut placere.