| lDany2000 a întrebat:

, de cateva zile ma inteapa in partea stanga mama mi-a facut EKG+Ecocardiografie dar medicul a spus ca nu am nimic dar pe mine tot ma inteapa, si cate odata se mai intampla sa am si dificultati in respiratie. Ma puteti ajuta am 13 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

Este o somatizare a stresului sau o lipsa de minerale (Mg si Ca)
Ai mai pus o data intrebarea asta si ti s-a mai raspuns.

| vangaelis a răspuns:

happy ai acasa un aparat EKG sau cum ti-a facut mama ta asta?