| xIonutzu a întrebat:

de cateva zile ma inteapa in stanga mai sus un pic de inima tata cred sau inima nu stiu sigur mise dezvolta pieptul sau ce si cand stau pe scaun si vreau sa ma dau un pic pe spate toto asa ma inteapa mai sus am 15 ani sunt baiat ce o fi pls

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti sa nu ai nimic, doar te dezvolti, ori nu. Mai bine du-te la medicul de familie. Nu mai sta asa. Bafta!

| olivikkka a răspuns:

Cind am stat la spital medicul mi-a spus ca cind te inteapa inima ai ceva la stomac fiindca nervii sunt suprapusi unul peste alutul noua ni se pare ca ne iinteapa inimadar cauza e de la stomac dar oricum du-te la medic sa te consulte