| illegal07 a întrebat:

o intrebare daca iei proteine de la reids te ingrasa sau slabesti.Sau sunt bune de luat. Cel mai bun raspuns are funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice proteina in plus cere un efort pe masura! Proteinele nu maresc tesutul adipos, insa ajuta la formarea masei musculare. Deci, proteinele nu ingrasa, dar daca le iei fara sa faci efort fizic o sa superi anumite "chestii" din organism.

5 răspunsuri:
| enisting a răspuns:

1.Proteinele se iau cand faci de obicei sala ca sa iti lucreze de doua ori muschi si nu te ingrasa sau slabessti
2. Daca nu faci sala si iei proteine pe de geaba poate si te ingrasa

| enisting a răspuns:

Daca cumva te las de sala si ai luat proteine muschii slabesc destul de mult

| Fresh a răspuns:

Ma eu sincer nu am auzit de proteine care sa te faca sa slabesti laughing...deci o sa pui masa pe tine big grin

| illegal07 explică:

Si daca fac un timp sala.si dupa ai nu mai fac are ceva

| illegal07 explică:

Trebuie sa faci tot timpu sala